Hypotéka bez dokládání příjmů

Vlastní bydlení by nebyla tak nemožná záležitost, kdyby měl každý dostatek peněz a mohl si tak dovolit všechno co potřebuje. A tak když chybí peníze na takové základní věci jako je střecha nad hlavou, pomůže hypotéka.

To by však bylo příliš jednoduché, kdyby bylo tak snadné hypotéku získat. Často bývá kamenem úrazu příjem. A to nejen v případě, že je nízký, ale i v případě, když ho nemůžete nebo nechcete dokládat. V bance je to podmínka číslo jeden a jeden problém s platem znamená zamítnutí celé žádosti.

A tam kde nepomůže k bydlení banka, nastupuje nebankovní společnost a jejich hypotéka bez dokládání příjmů.

Ano, i bez potvrzení o výši příjmu se nechá získat slušná hypotéka, která pomůže financovat vaše bydlení. Podmínkou je zástava nemovitosti jako i u běžných hypoték a v podmínkách také obvykle stojí i vyšší úrok, protože nedokládáte svůj příjem nebo nižší částka, než je tržní cena zastavené nemovitosti. Je to i pojistka pro nebankovní společnost, protože pokud neznají vaší finanční situaci, musí se pojistit jinak, aby o svoje peníze nepřišli.

Vyřízení je také mnohem rychlejší než v bance. Většinou již do 24 hodin znáte odpověď, jestli byla vaše žádost schválena. Podání žádosti se řeší online, takže se vám tím také zkrátí doba vyřizování, a navíc si zachováte celkovou diskrétnost a soukromí.

Díky tomuto úvěru budete moct koupit byt či dům nebo provést rekonstrukci a zajistit si komfortní střechu nad hlavou i bez podkladů jako je potvrzení o výši platu.

V případě americké hypotéky se stejnými podmínkami jako je nepovinné doložení výše platu, můžete dokonce peníze použít na cokoliv. Takže nejen na řešení otázky bydlení, ale třeba i na studia, podnikání, dovolenou, zařízení nebo vyplacení dluhů.

Vyšší obnos peněz formou jednoho finančního závazku dokáže vyřešit spoustu věcí a vy se můžete znovu od něčeho odrazit a posunout dál.