Americká hypotéka bez registru jako jasná volba

Přemýšlíte kde vzít peníze a nekrást? Máte jasné představy, kolik potřebujete a do čeho je chcete investovat? Nejedná se pouze o bydlení, ale i o jiné životně důležité záležitosti? Pokud nedisponujete vysokými částkami na svém spořicím účtu, tak zbývá pouze nějaká forma úvěru.

Můžete zkusit úvěr spotřebitelský, ale ten obvykle nepokryje všechno, co potřebujete a brát si víc úvěrů se vám nemusí vyplatit. Hypotéka je určena pouze na bydlení, takže na cokoliv je určena americká. A pokud chcete žádat v bance, tak nemusíte mít žádný záznam v registrech dlužníků, a to ani minimální, který už máte dávno uhrazený.

Ale nemusíte věšet hlavu, protože existuje americká hypotéka bez registru, kterou obvykle poskytují nebankovní společnosti.

Jak již z názvu vyplývá, společnost, která vám takovou hypotéku poskytne, nebude zkoumat registry dlužníků, a to ani bankovní ani nebankovní. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí.

Mnohdy nepokládají za důležité ani příjmy klienta, takže je pouze na klientovi, aby zvážil svoje možnosti a jestli je schopný svůj závazek splácet. Mnoho klientů si totiž úvěr bere právě proto, aby splatili jiné dluhy či exekuce.

V každém případě je vyřízení mnohem rychlejší než třeba v bance. Odpověď, jestli úvěr získáte, dostanete už do 24 hodin. Vše záleží také na hodnotě nemovitosti, kterou budete ručit. Čím vyšší hodnota, tak tím vyšší šance na získání hypotéky a také na získání požadované částky. Maximální hodnota je do 95 %, ale většinou to bývá méně. Záleží na konkrétních podmínkách dané společnosti.

Ani doba splatnosti se nijak extra neliší a většinou společnosti povolují splatnost 30 let s možností předčasného splacení. Některé společnosti dokonce i bez sankcí. Výše úroku se pohybuje podle výše částky, doby splatnosti a dalších podmínek, které si společnosti určují a zajisté budete mít možnost porovnání i s jinými společnostmi.